Naujienos
An. Vas 4th, 2025

Jei manote, kad geriau negali būti, klystate: nesate matę nieko panašaus į „Arcane“ 2 sezoną

Naujasis „Netflix“ serialas perkelia animaciją į kitą lygį

Evoliucija ir pokyčiai

Šis sezonas tęsiasi ten, kur baigėsi 1 sezonas, su šokiruojančia pabaiga, tiesiogine ir emocine sprogimu, kuris žymi Piltover ir Zauno konflikto pradžią ir pabaigą. Ši pradžia ne tik natūraliai siejasi su tuo, kas jau žinoma, bet ir sutelkia dėmesį į vieną brandžiausių ir svarbiausių serialo temų – mūsų veiksmų pasekmes. Kiekvienas pasirinkimas, kiekviena išdavystė ir kiekviena auka turi didžiulį pasakojimo svorį, pridedant gylio visatai, kuri, nepaisant fantastinių elementų, išlieka skausmingai tikra dėl savo brutalumo. Nesuklyskite: vaikišką gaminį pasirinkome ne dėl būtybių, steampunk technologijos ir magijos ar paties serialo animacinio formato. Arcane yra vienas brandžiausių ir sudėtingiausių pastarųjų metų animacijos produktų.

Labiausiai stebina tai, kad kiekvienas siužeto posūkis turi aiškų tikslą ir natūraliai įsilieja į bendrą dalykų schemą. Čia nėra nemokamų sukimų ar atsipalaidavimo akimirkų. Arkanoje viskas vyksta ne be priežasties. Šiomis dienomis daugelis televizijos laidų ir filmų tai pamiršo, paaukodami nuoseklumą dėl trumpalaikio reginio. Kita vertus, 2 sezonas turi savo posūkius, kurie yra veiksmingi, natūralūs ir sugeba prilipti prie ekrano taip, kad būtų intensyvūs ir sukeliantys priklausomybę. Baigiau žiūrėti 6 serijas vienu ypu ir šiandien planuoju žiūrėti dar kartą. Kiekvieno skyriaus pabaigoje norisi daugiau, o ne nusivylimo jausmu, kad kažką praleidai, o sveiką priklausomybę matyti, kaip išsprendžiamos naujos natūraliai kylančios problemos. Palyginti su kitais pramogų pasiūlymais, tai demonstruoja kruopštų požiūrį į pasakojimą, kuris žino, kaip stebėtinai valdyti savo korteles ir neatrodo netinkama tarp niokojančių pasirodymų.

Geriausias iš animacijos pasaulio

Ir jei scenarijus yra viena iš jo stipriųjų pusių, tai techninė kokybė yra dar vienas elementas, kurio negalima ignoruoti. Prancūzų animacijos studija „Fortiche“ yra pasišventusi tam, kad atgaivintų paslaptingus dalykus, o kūryba yra aukščiausios kokybės pramonėje. Tai, be jokios abejonės, vienas įspūdingiausių kada nors sukurtų animacijos kūrinių. Nuo pat pirmojo sezono epizodo Arcane vizualinis stilius leido suprasti, kad ieškome kažko unikalaus, tačiau antrasis sezonas pakelia kartelę dar aukščiau. Kasdien sunaudoju daug audiovizualinės medžiagos, bet mačiau labai mažai paslaptingos kokybės kūrinių. Nėra rėmelio, kuris nebūtų gražus, nėra tokio, kuris būtų vizualiai įspūdingas, ir nėra komponento, kuris neturėtų neįspūdingo plastiko skonio. Kiekviena scena atrodo kaip judantis paveikslas, meno kūrinys, turtingas detalių ir spalvų, kaip ir veikėjų dialogas ar veiksmas. Geras skonis, įskaitant koncepcijos kūrimą, maketo planavimą ir komponavimą bei redagavimą.

Šis meninis stilius, nesiekiantis siurrealizmo, o tapybiškas, tapo didžiausiu jo privalumu. Perdėtos spalvos perkeliamos į paveikslą, o elegantiškas ir elegantiškas skonis verčia žmones sujaudinti. Galbūt 2-ąjį sezoną būtų galima gėdytis dėl per daug išnaudotų tikrų „iškirptų vaizdo įrašų“ akimirkų, tačiau jos taip patenkinamos, kad kritika taip pat nėra teisinga. Skirtingai nuo kitų darbų, kurie remiasi pažangiausiomis technologijomis siekiant priartėti prie fotorealizmo, Arcane apima netobulumą ir išraiškingumą. Pagrindinių veikėjų žvilgsnių galia yra nepaprastai emocinga ir natūrali, o tai ypač aktualu turint omenyje, kad serialas nesiekia tikroviškos estetikos. Tokių veikėjų kaip Vi ir Jinx išraiškingumas, kūno kalba ir, svarbiausia, jų akys perteikia daugybę emocijų, kurių gali pasiekti tik nedaugelis animacinių kūrinių. Visi pagyrimai ir apdovanojimai, kuriuos iki šiol sukaupė Fortiche laidoje, yra šio pasiekimo įrodymas, o po antrojo sezono premjeros šių pagyrimų tikrai daugės.

Tai beveik tobula

Šis antrasis sezonas, nors ir neįtikėtinas daugeliu atžvilgių, nėra tobulas. Kai kurie siužeto taškai atrodo šiek tiek skuboti, o momentai, atrodo, buvo nukirpti aplink kraštus, kad tilptų į numatytą epizodo kontūrą. Šios akimirkos, nors ir nesumenkina bendros vertės, leidžia manyti, kad Arcane galbūt prireikė dar vieno sezono, kad tilptų viskas, ką siūlo. Bet, tiesą sakant, tai gali būti tiesiog mano noro turėti daugiau epizodų rezultatas, nes šiuo metu jų visų atrodo nedaug.

Net nežinodami šio antrojo ir paskutiniojo sezono pabaigos, drįstame teigti, kad „Arcane“ įeis į animacijos istoriją kaip pasakojimo, technikos ir gebėjimo sujaudinti etalonas. Galbūt, jei ne apie LOL franšizę ir vidutiniškai kuklios studijos darbą „Netflix“, kalbėtume apie pasaulinę daug platesnės apimties reiškinys. Susiduriame su serialu, kuris nesitenkina pramoga, o kviečia kvestionuoti ir susimąstyti apie skausmą, kerštą ir kovą už išlikimą, ir tai daroma su geru skoniu ir išskirtine menine kokybe .

Per Vi ir Jinx susiduriame su sudėtingomis problemomis, o su Caitlyn ir jos teisingumo troškimu gilinamės į moralinę dilemą, kuri nepalieka abejingų. Su Jayce’u ir Viktoru apie industrializacijos ir etikos pavojus technikos ir mokslo pažangoje. Kalbame apie socialinę neteisybę, fašizmo iškilimą ir artimųjų praradimą. Kiek pramogų produktų kalba apie visus šiuos dalykus taip efektyviai kaip Arcane?

Kalbant apie datas, šio antrojo „Arcane“ sezono epizodai „Netflix“ pasieks tris veiksmus įvairiomis lapkričio datomis: 1, 2 ir 3 epizodai – šeštadienį, lapkričio 9 d .; 4, 5 ir 6 epizodai lapkričio 16 d., šeštadienį; ir 7, 8 ir 9 serijos šeštadienį, lapkričio 23 d.

Panašios naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *