„Pocketpair“ taip pat pasidalijo, kuriuos patentus jie pažeidė, taip pat dar kartą patvirtino ketinimą kreiptis į teismą.
„The Pokémon Company“ teigia, kad „Palworld“ pažeidžia ne vieną, o tris patentus, priklausančius jos IP . Šis patentų trejetas ( 7528390, 7545191 ir 7493117 ) atsako į vieną mechaniką , turintį keletą pasekmių ir prielaidų, susijusių su NPC gaudymu , ką The Pokémon Company bandė patentuoti 2021 m. Japonijoje ir 2022 m. Jungtinėse Valstijose. kurią pavyko užpatentuoti tais pačiais metais , nuo gegužės iki rugpjūčio.
Milijono dolerių ieškinys dėl patento pažeidimo
Įdomu tai, kad nors pagaliau turime patvirtinimą, kuriuos patentus tariamai pažeidžia „Pocketpair“, tai yra patentai, apie kuriuos prieš kelis mėnesius buvo kalbama kaip apie galimą šio teisinio ginčo kilmę . Ieškinys, kuris pagaliau atskleidė „The Pokémon Company“ reikalaujamą sumą: ieškovas reikalauja ne mažiau nei 5 milijonų jenų kompensacijos iš „The Pokémon Company“ ir dar 5 mln. jenų iš „Nintendo“ (atitinkamai 30 475 eurų), be palūkanų .
Savo ruožtu „Palworld“ savininkai atsakė, kad ketina gintis teisme , nors kol kas konkrečiai nepateikė savo gynybos argumentų. Jie nurodė, kad jei byloje atsiras naujų įvykių, jie apie tai praneš viešai per savo svetainę ir neatsakys į individualius užklausas dėl bylinėjimosi. Šiomis pareigomis siekiama užtikrinti aiškų bendravimą ir išvengti klaidingų interpretacijų, kol vyksta teisminis procesas.
Bylos sprendimas galėtų tapti precedentu pramonėje , ypač kalbant apie žaidimus, įkvėptus populiarių franšizių. Šiame bandyme taip pat bus tikrinamos intelektinės nuosavybės taisyklės Japonijoje ir tai, kaip jos taikomos pavadinimams, kurių mechanika ir koncepcijos panašios su kitais populiariaisiais.